НАТО перевіряє українські кораблі

Під перевірку потрапили фрегат "Гетьман Сагайдачний", корвет "Тернопіль" і десантний корабель "Костянтин Ольшанський", а також вертоліт і літак.

Три кораблі Військово-морських сил Збройних Сил України сьогодні вийшли з Севастополя у море для їхньої перевірки за стандартами НАТО.

На борту кораблів перебувають представники країн-членів НАТО та країн-партнерів. Крім того, у заході бере участь санітарний літак Ан-26 "Віта" Повітряних сил Збройних Сил України.

Як повідомили у прес-центрі командування ВМС України, протягом дня фрегат "Гетьман Сагайдачний" з вертольотом Ка-27пр, корвет "Тернопіль" і великий десантний корабель "Костянтин Ольшанський" проведуть навчання з універсальної оборони, тактичне маневрування та передачу вантажів на ходу, тренування з організації буксирування пошкодженого корабля, корабельні навчання з радіаційного, бактеріологічного та хімічного захисту.

У рамках цього заходу екіпажі кораблів, вертольота та літака проводять самооцінку 1-го рівня за стандартами Північноатлантичного альянсу.

Як повідомлялося, делегація фахівців 19 країн-членів НАТО та країн-партнерів прибула до Військово-морських сил України 15 квітня. Метою візиту іноземних військовослужбовців є проведення оцінки 1-го рівня за стандартами Північноатлантичного альянсу згаданих кораблів, літака та вертольота.

Ще одним заходом, який відпрацьовується під час візиту, стало відкриття 15-го курсу підготовки експертів з питань проведення оцінки 1-го рівня за стандартами НАТО в рамках Програми перевірки та зворотного зв’язку Концепції оперативних можливостей.

15-й курс підготовки експертів з питань проведення оцінки 1-го рівня за стандартами НАТО завершиться 24 квітня.

Нагадаємо, нещодавно начальник Генерального штабу генерал Сергій Кириченко повідомив, що Україна готова виділити фрегат "Гетьман Сагадайчний" для боротьби з сомалійськими піратами.

За словами Кириченка, для цього потрібне лише політичне рішення української влади.

Читайте також:

Україна виділить фрегат на боротьбу з сомалійськими піратами

Росія перенесла спільне засідання з НАТО

Від військових навчань НАТО в Грузії відмовилися три країни

МЗС Росії: ЧФ не платить Україні грошей, але економіці країни це не шкодить

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: