НАТО подякувало Україні за миротворців в Афганістані

Генсек НАТО привітав рішення Віктора Ющенка збільшити миротворчий персонал у складі міжнародних сил сприяння безпеці в Афганістані.

НАТО констатує внесок України в стабілізацію політичної й економічної ситуації в Афганістані. Про це повідомляє прес-служба Міністерства закордонних справ.

28 січня міністр закордонних справ Петро Порошенко зустрівся в Лондоні з генеральним секретарем НАТО Андерсом фог Расмуссеном.

Генсек НАТО привітав недавнє рішення президента Віктора Ющенка збільшити миротворчий персонал у складі міжнародних сил сприяння безпеці в Афганістані.

Крім того, Порошенко проінформував Расмуссена про затвердження Кабміном річної національної програми "Україна - НАТО" на 2010 рік.

Нагадаємо, президент Віктор Ющенко підписав указ про направлення додаткового миротворчого персоналу України для участі в операції Міжнародних сил сприяння безпеці в Ісламській Республіці Афганістан.

Згідно з указом, кількість українських миротворців в Афганістані збільшиться з 10 до 30 людей. Миротворчий персонал України складається з числа військовослужбовців та працівників Збройних сил.

Участі у бойових діях миротворчий персонал не бере, виконуючи лише завдання з планування заходів співробітництва між Міжнародними військовими силами та цивільними органами влади і населенням Афганістану з надання останнім допомоги у відбудові та розвитку країни; виявлення та знешкодження саморобних вибухонебезпечних предметів; надання медичної допомоги представникам Міжнародних сил та місцевому населенню; здійснення дорадчої допомоги лікарям місцевих лікарень.

Читайте також:

Україні першій з не членів НАТО запропонували увійти до сил реагування Альянсу

Українські військові готуються до участі в операціях НАТО

НАТО не потрібні військові бази в Україні

Порошенко: Україна може бути в НАТО через два роки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: