НАТО та Україна прийняли спільну заяву

У Брюсселі пройшло засідання Комісії "Україна-НАТО" на рівні міністрів закордонних справ.

Більше про роботу Комісії "Україна-НАТО" можна дізнатися з відео.

7 грудня в Брюсселі тимчасовий виконуючий обов'язки міністра закордонних справ України Володимир Хандогій взяв участь у засіданні Комісії "Україна-НАТО" на рівні міністрів закордонних справ. 

Яап де Хооп Схеффер
УНІАН
Яап де Хооп Схеффер прокоментував відносини України та НАТО.
Як повідомляє прес-служба МЗС, за результатами засідання було прийнято спільну заяву міністрів закордонних справ Комісії "Україна-НАТО". 

Хандогій підтвердив стратегічний курс країни на євроатлантичну інтеграцію, а також висловив сподівання на підтримку Альянсом євроінтеграційних прагнень України в ході проведення майбутніх зустрічей на найвищому рівні, зокрема, під час Саміту НАТО в Бухаресті.

У рамках участі в засіданні Комісії "Україна-НАТО" український дипломат провів зустрічі з державним секретарем Великобританії із закордонних справ та у справах співдружності Девідом Мілібендом і міністром закордонних справ Польщі Радиславом Сікорським, у ході яких обговорили питання двосторонньої співпраці, співробітництва в рамках НАТО та інших міжнародних організацій, повідомляє "РБК-Україна".

Разом із тим, важливу заяву стосовно співробітництва України та НАТО зробив генсек цієї організації Яап де Хооп Схеффер. Як повідомляє УНІАН, він зазначив, що можливість членства України в Альянсі залежить виключно від Києва. 

"Ми хочемо почекати, коли буде сформований новий уряд, призначено нового міністра закордонних справ, якого ми сподіваємося побачити найближчим часом тут в Брюсселі. В цілому цей процес залежить від України та від її готовності продовжувати реформи", - сказав Схеффер, відповідаючи на запитання щодо того, які причини не дали можливість міністрам закордонних справ Альянсу дати "зелене світло" Україні на приєднання до плану дій щодо членства в НАТО на саміті НАТО в Бухаресті у квітні наступного року. 

Разом з тим генсек НАТО підкреслив, що Україна та НАТО продовжать активну співпрацю. 

Він також ще раз наголосив на готовності НАТО і надалі допомагати Україні в проведенні необхідних реформ.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: