НАТО включить Україну в систему ПРО разом з Росією

Українська радіолокаційна станція в місті Мукачеве буде залучена до роботи в контексті переговорів Росії і НАТО щодо системи протиракетної оборони.

НАТО готове запропонувати Україні співпрацю разом з Росією у сфері протиракетної оборони (ПРО). Про це 3 листопада заявив генсек Північноатлантичного альянсу Андерс Фог Расмуссен.

Генсек Альянсу не виключає, що українська радіолокаційна станція в закарпатському місті Мукачеве буде залучена до роботи в контексті переговорів Росії і НАТО щодо системи ПРО.

"Я говорив про співпрацю з Росією, але мені здається, що це запрошення має бути відкрите для наших євроатлантичних партнерів. Тобто, це теж запрошення і Україні, якщо Україна того побажає. Ми не виключаємо цієї можливості", - сказав Расмуссен.

Зазначимо, незважаючи на те, що Україна законодавчо закріпила позаблоковий статус, у НАТО це розглядають як "сповільнення" процесу набуття членства в Альянсі. Представник НАТО Роберт Сіммонс прогнозує, що на певному етапі Україна все ж таки приєднається до блоку.

Читайте також:

У НАТО позитивно оцінили зусилля української влади

Генсек НАТО: Україна буде членом Альянсу, якщо захоче

Клінтон: двері НАТО відчинені для України

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: