Націоналісти пригрозили Януковичу стотисячними акціями протесту

Представники УНА-УНСО пообіцяли, що за Бандеру, Шухевича та Севастополь вони виведуть на вулиці сотні тисяч людей.

Українські націоналісти пообіцяли провести масові акції протесту у випадку, якщо президент Віктор Янукович скасує укази свого попередника Віктора Ющенка про присвоєння звання Героя України Степану Бандері та Роману Шухевичу.

Як заявив лідер київської організації УНА-УНСО Ігор Мазур, подібний крок нового глави держави тільки допоможе націоналістам об'єднатися і вивести на вулиці сотні тисяч людей на свою підтримку та на захист інтересів України.

"Янукович це обіцяв Росії: мова, церква, Шухевич, Севастополь. Це якраз те, на чому він собі зіб'є коліна перед тим, як навчиться керувати державою на користь самої держави. Що ми будемо робити? Однозначно будуть серйозні акції. Ці його (Януковича) помилки дадуть змогу диференціюватися лібералам і націоналістам", - сказав Мазур.

Він наголосив, що "націоналісти ще можуть виводити стотисячні акції" і зазначив, що серйозні акції у Києві УНА-УНСО зможе організувати впродовж тижня.

Нагадаємо, 22 січня президент Віктор Ющенко присвоїв звання Героя України провіднику ОУН Степану Бандері, а указ про присвоєння цього ж звання командувачу УПА Роману Шухевичу він підписав ще у 2007 році.

Героїзація Бандери викликала протест з боку Росії, Польщі, а також низки єврейських організацій. Із закликом відібрати у Бандери звання Героя звернулися і депутати Європарламенту. Вони висловили сум з приводу героїзації людини, яка “співпрацювала з нацистським режимом”.

Новообраний глава держави Віктор Янукович пообіцяв, що "визначиться, що робити з указами Ющенка" до 9 травня, коли святкуватиметься 65-річчя Перемоги у Другій світовій війні.

Читайте також:

Янукович відбере у Бандери звання Героя до 9 травня

ФСБ розкрила "співпрацю українських націоналістів з фашистами"

Янукович пообіцяв Європі найближчим часом щось вирішити з Бандерою

Європа сподівається, що Янукович відбере у Бандери звання Героя

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: