Націоналісти вимагають заборонити кримські проросійські організації

Проросійським організаціям закидають розпалювання міжнаціональної ворожнечі та відкриту неповагу до української державності.

Голова Кримської організації УНП Олег Фомушкін
Голова Кримської організації УНП Олег Фомушкін
Українська народна партія закликає Міністерство юстиції України "заборонити офіційну діяльність в Україні організацій "Родина", "Російської общини Криму" та "Російський Крим" за розпалювання міжнаціональної ворожнечі та відкриту неповагу до української державності".

Про це повідомив голова Кримської організації УНП Олег Фомушкін, коментуючи дії антиукраїнських політичних сил Криму, які в День незалежності України організували в Сімферополі проросійські акції.

УНП також звертається до Служби безпеки з вимогою "порушити кримінальну справу проти лідерів цих організацій, які майже відкрито фінансуються різними російськими державними та недержавними фондами".

"Виконавча влада досі не дослухалася до ініціатив УНП щодо контролю за антиукраїнською діяльністю, і не ввела заборону на використання символіки іноземних держав, жодна українофобська організація досі не позбавлена реєстрації, незважаючи на те, що їх лідери навіть не приховують свою підконтрольність Кремлю, котрий щедро їх фінансує", - підкреслює голова Кримської УНП.

"Тому провина у тому, що українофоби Криму в святий для кожного українця день глумилися над українською символікою (чорні стрічки на державних прапорах у День Незалежності можна розцінювати виключно як наругу над державною символікою), лежить і на органах влади України, які занадто м’яко реагували на відродження російського шовінізму в Криму", - вважає політик.

На переконання Фомушкіна, "якщо Кабінет міністрів та СБУ навіть після такої наруги не заборонять антиукраїнські організації, то їх можна буде звинувачувати у сприянні розвитку українофобських організацій та у розпалюванні міжнаціональної і міжрелігійної ворожнечі".

Нагадаємо, понад півтисячі людей 24 серпня мітингували в Сімферополі проти незалежності Української держави. Акція була організована Російською громадою Криму і кримською організацією партії "Російський блок".

Учасники мітингу пройшли центральним проспектом Кірова з російськими прапорами та банерами "Навіки з Росією", "Російській мові - державний статус", "Майбутнє України - в союзі з Росією", "Україна - ракова пухлина на історії і території Русі", "Геть бандерівську самостійність".

Читайте також:

У Криму зірвали презентацію книги про СС "Галичина"

Крим і кордони з Росією визнані загрозами безпеці України

Севастопольські школярі найкраще знають українську мову

ЧФ РФ: підстрелена матросами українка навмисно лізла під кулі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: