Націоналісти впевнені, що Мєдвєдєв готується до війни з Україною

УНП вимагає терміново відкликати для консультацій українського посла в Росії та посилити охорону кордонів України.

Послання президента Росії Дмитра Мєдвєдєва до президента України Віктора Ющенка Українська народна партія розцінює як попередження про оголошення війни суверенній Українській державі.

Як ідеться у заяві УНП, перш, ніж зводити наклепи на Україну, Росія мала б пояснити міжнародній спільноті і власному народу, чому усі терористи і пірати у світі чинять свої злочини із російською зброєю в руках.

В УНП наголосили, що президент Ющенко, дотримуючись Конституції та законів України, послідовно втілює найвигіднішу для України державну політику національної безпеки, яка буде реалізована відповідно до волі українського народу. "Ні Росія, ні будь-яка інша держава не мають права диктувати українському народу яким чином вибудовувати свою оборонну політику", - зазначають в УНП.

Крім того, у заяві йдеться, що не Україна, а Росія докладає усіх зусиль аби перешкодити нормальному розвитку економічного співробітництва. УНП нагадує, що в січні 2009 року, на Різдво Христове, російська сторона намагалась "зруйнувати українську газотранспортну систему і повторити Голодомор для мільйонів українських громадян на сході України".

В УНП наголошують, що не у Софії Київській, а у Московському Кремлі ухвалювалися і виконувалися "сумнозвісні історичні рішення про спільні з нацистською армією військові паради і про фізичне знищення божих храмів, цілих релігійних конфесій, мільйонів невинних людей, у тому числі й християн".

"Не в українських, а у російських секретних цехах виробляється зброя масового та індивідуального знищення на кшталт діоксанів чи плутонію", - зазначили у партії.

Щодо ситуації з висилкою дипломатів, то в УНП звертають увагу, що не українських, а російських дипломатів по всьому світі щорічно виганяють за шпигунську і протиправну діяльність.

У зв’язку з цим УНП закликає керівництво держави й уряд не звертати уваги на невиважені заяви керівництва Росії, але вжити адекватних заходів із захисту національних інтересів.

В УНП вважають за необхідне терміново відкликати для консультацій українського посла в Росії, посилити охорону кордонів і стратегічних об’єктів України, насамперед енергетичних, посилити роботу правоохоронних органів для упередження диверсій.

Українська народна партія також закликала громадян гуртуватися довкола президента Віктора Ющенка і патріотичних українських сил, а також бути пильними і готовими дати відсіч "найгіршим непрогнозованим діям агресивних російських і проросійських політиків".

Нагадаємо, 11 серпня Дмитро Мєдвєдєв звинуватив керівництво України, зокрема президента Віктора Ющенка, в антиросійському курсі та руйнуванні принципів дружби та партнерства з РФ. На цій підставі Мєдвєдєв вирішив поки не направляти до України нового російського посла Михайла Зурабова.

У своїх звинуваченнях на адресу української влади Мєдвєдєв згадав, зокрема, позицію України щодо російсько-грузинської війни минулого року, поставки української зброї до Грузії, трактування історії всередині України, прагнення української влади інтегруватися до НАТО, мовні проблеми та "втручання" у церковні справи.

Офіційну відповідь на ці закиди оприлюднила глава Секретаріату українського президента Віра Ульянченко. Вона висловила обурення діями російської влади, звинуватила її в "антиукраїнському зомбуванні" та відзначила, що така позиція шкодить самій Росії.

Читайте також:

Кремль: заява Мєдвєдєва адресувалася виключно Ющенку

Жириновський закликав припинити братські відносини з Україною

МЗС РФ: Україна не зрозуміла Мєдвєдєва. Він зовсім не агресивний

Мєдвєдєв нагадав українським політикам Гітлера

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: