Національна комісія взялася за Фірташа

НКРЕ перевірить дотримання ліцензійних умов газорозподільною компанією "Львівгаз".

Національна комісія регулювання електроенергетики розгляне питання дотримання ліцензійних умов газорозподільною компанією "Львівгаз", повідомляє газета "Дело". Раніше цим підприємством також зайнялися місцеве відділення Антимонопольного комітету і обласна прокуратура. Причиною перевірок стали скарги споживачів блакитного палива, які стверджують, що в жовтні-грудні 2008 року "Львівгаз" відмовляв їм в обслуговуванні, нав'язуючи договори на обслуговування з маловідомою фірмою "Ніка-газ". Та, в свою чергу, продавала блакитне паливо за ціною, яка перевищувала офіційно затверджену 260-280 гривень за тисячу кубометрів, відзначає "Дело".

Схожа ситуація мала місце в Черкаській та Івано-франківській областях. Тамтешні газорозподільні компанії, згідно з інформації ЗМІ, контролюють структури, афіліровані зі скандальним газотрейдером RosUkrEnergo (співвласник - Дмитро Фірташ). "Львівгаз" також зараховують до активів цієї бізнес-группи.У тому числі і на тій підставі, що в 2007 році до наглядової ради "Львівгазу" увійшли люди, близькі до компанії "Укргаз-енерго" (50% володіє RosUkrEnergo). Офіційно в облгазах заперечують, що RosUkrEnergo або особисто Фірташ є їхнім акціонером.

Розпитати представників "Ніка-газу" щодо взаємин з "Львівгазом" виданню не вдалося, оскільки за вказаним на офіційному сайті НКРЕ телефоном повідомили, що такої фірми там немає. Номери, вказані в договорах, теж не відповідали. За адресою фірми, яка вказана на сайті НКРЕ і в договорах, знаходиться столичний торговий центр "Кришталь". Його співробітники повідомили газету "Дело", що контактного телефону "Ніка-газ" не надала, а її представники з'являються рідко, щоб "забрати кореспонденцію".

Читайте також:

Росія хоче оголосити Фірташа в міжнародний розшук

Глава правління Ощадбанку консультував Фірташа щодо "Надри"

ЗМІ: "Регіони" хочуть вигнати "газових бариг" Фірташа

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: