Національний exit-poll на виборах президента проходить нормально

Не виключенням декількох інцидентів, exit-poll в Україні почався вчасно і проходить нормально.

Національний exit-poll в день виборів президента України розпочався вчасно і проходить нормально, повідомили у прес-службі проекту "Національний екзит-пол`2010".

“Усі заплановані 240 дільниць запрацювали вчасно. Нам повідомили лише про кілька ускладнень, спричинених негодою. Скажімо, подекуди важко було добратися до сіл. Але загалом усі 500 задіяних інтерв`юерів дісталися своїх позицій”, - сказала заступник директора Київського міжнародного інституту соціології Наталія Харченко.

За її словами, лише в Луганський області працівники "Національного екзит-полу`2010" були змушенні змінити дільницю. Причиною став активний спротив однієї громадянки, яка заважала працювати інтерв`юерам та закликала виборців не брати участі в опитуванні exit-poll.

“Ще на одній дільниці незначною перешкодою в перебігу опитування стала некоректна поведінка помічника одного із кандидатів на пост президента. Побоюючись політичної агітації зі сторони інтерв`юерів, він вимагав, аби робота exit-poll проходила під його контролем. Втім конфлікт був урегульований і робота exit-poll продовжилася”, - додала Харченко.

Наразі до КМІСУ вже надійшли дані щодо першого інтервалу голосування. Найбільша проблема - замала явка виборців, але загалом робота exit-poll проходить позитивно.

Нагадаємо, станом на 15:00 на виборах президента України проголосували 46,13% виборців.

Читайте також:

Вибори президента України відбулися у 8 країнах

В Україні 30% дільниць відкрились невчасно

Станом на 15:00 на виборах проголосувала майже половина українців

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: