Нацрада дозволила показувати російський "Зоопарк"

Трансляцію в Україні дозволили ще чотирьом російським телеканалам.

Національна рада з питань телебачення та радіомовлення дозволила транслювати на території України чотири російські канали.

Тепер в Україні можуть ретранслюватися російські пізнавальні канали "Зоопарк" та "Океан-TV", канал кінопоказу "Феникс+кино" та телемагазин "Топ-шоп-ТВ".

Також Нацрада оголосила останнє попередження кільком іноземним телекомпаніям, які включені у ці списки, однак демонструють ознаки невиконання Закону "Про рекламу" (не вся реклама, що є в ефірі, оплачена на території України). Ідеться про "НТВ-мир", «"НСТ – Настоящее страшное телевидение", "НСТ – настоящее смешное телевидение", "Русский иллюзион", "РБК–ТВ", "Наше кино" і "Комедия-ТВ".

Згідно з рішенням, Нацрада вимагає від дистриб’юторів цих 7-ми телеканалів звернути увагу на необхідність привести мовлення у відповідність до українського законодавства протягом двох тижнів. У разі ці телеканали будуть вилучені з переліку іноземних мовників, зміст яких не потребує адаптації.

Нагадаємо, раніше Національна рада з питань телебачення і радіомовлення ухвалила рішення про надання тимчасового дозволу на трансляцію російському телеканалу "Первый канал. Всемирная сеть" (ОРТ) на території України.
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: