Нацрада знову не дозволила Першому каналу Росії вести мовлення в Україні

За словами представників Нацради з питань телебачення та радіомовлення, у Першого каналу не все впорядку з документами.

Питання про реєстрацію Першого російського телеканалу (Первый канал) перенесене Національною радою з телебачення і радіомовлення на невизначений термін. Про це на брифінгу в середу, 17 червня, повідомив перший заступник глави Нацради Андрій Мірошниченко.

"Сьогодні не розглядалося (питання щодо Першого каналу), там є декілька питань. Зняли (з обговорення) у зв'язку з тим, що прийшли до висновку, що не всі документи підготовлені для розгляду на засіданні Нацради", - сказав Мірошниченко.

За його словами, питання розглянуть, "як тільки всі члени Національної ради будуть упевнені в тому, що підготовлені всі необхідні документи".

"Для того, щоб вони здійснювали господарську діяльність, їм вистачає реєстрації господарюючого суб'єкта, що і було зроблено - це перше. Друге... У чому виникає невелика суперечність? Виникає в тому, що реєструючи їх як суб'єкт інформаційної діяльності, ми фактично вносимо їх до реєстру телерадіокомпаній", - повідомив Мірошниченко.

За його словами, в законі є суперечності.

"Згідно із законом про телерадіокомпанії, начебто (компанія) не може бути заснована іноземцями. З іншого боку, сам сенс того, що таке реєстр телерадіокомпаній, - там є не лише телерадіокомпанії, але й інші суб'єкти інформаційної діяльності, тому є суперечності. Ми маємо бути на 100% упевнені, що діємо в рамках закону", - сказав Мірошниченко.

Він також повідомив, що члени Нацради регулярно зустрічаються з представниками Першого російського телеканалу. "Діалог у нас йде успішно і нормально", - сказав Мірошниченко.

Нагадаємо, Нацрада повторно заборонила трансляцію Першого російського каналу в Україні у квітні цього року через те, що канал не дотримав своїх зобов’язань і не виконав рішення Нацради щодо ретрансляції своїх програм на території України.

Читайте також:

Нацрада знову заборонила російський "Первый канал"

Тимошенко: "Пропало все!" - це Бог шельму помітив

Герман закликає Тимошенко втрутитися в редакційну політику "Нового каналу"

Депутати полегшили життя ЗМІ на період виборів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: