Навчальний рік у КНУ ім. Шевченка розпочався зі студентських протестів

Студенти-психологи влаштували акцію протесту під університетом Шевченка в Києві з проханням не заважати їм навчатися.

Близько сотні студентів зібралися 3 вересня під червоним Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Акцію протесту влаштували студенти факультету психології, який керівництво закладу вирішило насильно перевести з головного корпусу університету до корпусів, розташованих біля Виставкового центру (ВДНХ).

Як повідомила президент студпарламенту факультету Ірина Куницька, відповідного наказу ректора з цього питання не було. У ректораті студентам пояснили, що це "внутрішнє рішення".

Однак як студенти, так і викладачі факультету, зокрема декан Ірина Маноха, виступили категорично проти переведення. У центральному корпусі залишаються лабораторії психологів, мультимедійні класи, бібліотека і навіть кафедри.

За словами студентів-психологів, причиною їхнього переведення стало те, що цього року відбувся розширений набір на юридичний факультет. Водночас, стверджують вони, у червоному корпусі ще залишаються вільні аудиторії.

Активісти підготували заяву на ім'я ректора КНУ з проханням розібратися в ситуації. Студенти бояться, що якщо конфлікт не буде вирішено, навчатися їм буде просто ніде - всього на факультеті вчаться близько 700 людей.

Читайте також:

Міносвіти представило нові умови вступу до вузів

До Міносвіти привели цапа в окулярах і краватці

Кабмін узаконив побори в вузах

Помер колишній ректор університету Шевченка

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: