Навчання "Сі Бриз-2007" завершилися

Сьогодні в Одесі відбулася церемонія закриття міжнародних навчань "Сі Бриз-2007", що проходили в Одеській і Миколаївській областях.

Міжнародні навчання "Сі Бриз-2007"
УНІАН
У навчаннях брали участь американські морські піхотинці, що їх використовують для виконання найвідповідальніших десантних операцій.

Як передає УНІАН, військовослужбовці держав-учасниць виконали всі поставлені завдання, 197 операцій на суші й на морі пройшли на високому професійному рівні.

Таку оцінку "Сі Бриз-2007" оприлюднив директор навчань, командор Чип Волтер, додавши, що «ще два дні військовослужбовцям необхідно для згортання сил, що брали участь у "Сі Бриз-2007". 

Міжнародні навчання "Сі Бриз-2007"
УНІАН
Під час навчань імітували евакуацію важко поранених.

Командувач ВМС України віце-адмірал Ігор Тенюх повідомив, що "цього року вперше відпрацьовувалися завдання для авіації, в яких брали участь літаки Б-12. Їх завданням було виявлення в Чорному морі підводних човнів". 

Міжнародні навчання "Сі Бриз-2007"
УНІАН
До навчань долучилися й військово-морські сили Туреччини.

За словами заступника голови Одеської облдержадміністрації Миколи Сердюка, указ президента України про проведення міжнародних навчань успішно виконано. Говорячи про спроби окремих сил напружити обстановку навколо "Сі Бриз-2007", Микола Сердюк зауважив, що "акції протесту не порушили хід навчань".

Під кінець церемонії закриття навчань "Сі Бриз-2007", що відбулася в Будинку офіцерів Південного оперативного командування, до будівлі підійшло близько 15 представників організацій "Единое Отечество", ПСПУ і "Прорив". 

Міжнародні навчання "Сі Бриз-2007"
УНІАН
Цього року противникам "Сі Бризу" не вдалося зірвати навчання, хоча кілька акцій протесту було проведено.

Як відомо, українсько-американські тактичні навчання військово-морських сил із запрошенням представників інших країн ”Сі Бриз-2007” почалися 9 липня й проходили на території Одеської та Миколаївської областей.

До навчань було залучено 22 військові кораблі й понад 2,5 тис. військовослужбовців і спостерігачів із 13 країн.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: