Навчання "Сі Бриз": військові влаштували в Чорному морі парад кораблів

Дата публікації

Міжнародні навчання тривали два тижні.

У Чорному морі 15 кораблів військово-морських сил України, Грузії, США, Канади, Великої Британії, Туреччини, Румунії та Болгарії в чотирьох кільватерних строях пройшли разом одним курсом у напрямку одеського узбережжя.

Парад кораблів відбувся в рамках урочистого завершення українсько-американських навчань "Сі Бриз-2019", повідомляє пресслужба Військово-морських сил України.

До заходу залучили американський ракетний есмінець "Карні" та британський есмінець "Дункан",фрегат "Гетьман Сагайдачний", артилерійський катер "Прилуки" та малий броньований артилерійський катер "Аккерман", канадський та турецький фрегати "Торонто" і "Тургутрейс" фрегат "Р. Фердінанд" і корвети "Себастьян" і "Ластунул" Військово-морських сил Румунії, корвет "Бодри" від ВМС Болгарії і грузинський катер берегової охорони "Очамчире".

Протягом маневрування над кораблями здійснювали пілотування екіпажі американського протичовнового літака "Посейдон" і українського військово-транспортного літака "АН-26" морської авіаційної бригади.

"Це давня флотська традиція завершувати великі міжнародні морські навчання. Вона вкоренилася й на "Сі Бризі". Вже багато років поспіль ми таким чином ставимо фінальну крапку в маневрах. Так екіпажі і їхні командири демонструють, що навчання відбулися успішно, всі завдання виконані, між моряками досягнуто повне взаєморозуміння", – зазначив керівник навчань "Сі Бриз-2019" з української сторони, перший заступник командувача Військово-морських сил ЗСУ контрадмірал Олексій Неїжпапа.

Загалом, у цьогорічних військових навчаннях узяли участь понад 3 тисячі людей. Було задіяно 33 кораблі та 27 літальних апаратів. Як і торік, вони відбулися в північно-західній частині Чорного моря, в портах, аеропортах і на полігонах Одеської та Миколаївської областей.

В Одесі завершилися масштабні міжнародні навчання "Сі Бриз-2019"

В Одесі завершилися масштабні міжнародні навчання "Сі Бриз-2019"

 

Наступна публікація