Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Навчається в двох школах та має спортивні досягнення: як на Закарпатті живе хлопчик на ім’я Янукович

Навчається в двох школах та має спортивні досягнення: як на Закарпатті живе хлопчик на ім’я Янукович

Мати хлопчика під час вагітності бажала перемоги на виборах тодішньому президенту.

Днями стало відомо, що на Закарпатті багатодітна матір назвала сина Зеленським. Ім’ям чинного президента на Закарпатті дитину називають не вперше. За кілька кілометрів від Зеленського, поблизу Ужгорода у селі Середньому живе Янукович, йдеться у сюжеті ТСН.16:45.

"Хотіла, аби Янукович виграв вибори. А то раз - він уже програв. А я була вагітна і сказала, якщо буде хлопчик, то дамо йому ім’я Янукович", - ділиться матір Олена Брежинська.

Зараз йому вже десять. Навчається одразу у двох школах та захоплюється футболом. За гарну гру має кілька медалей і вболіває за Барселону. Живе разом ще із чотирма братами та сестрами. На відміну від Зеленського, має власну кімнату із  великим ліжком та телевізором.

Батько Януковича каже – на незвичне ім’я сина давно ніхто не звертає увагу.

Відео Жінка, яка назвала свого сина Зеленським, мріє познайомити його із президентом

Малюк на ім`я Зеленський. Ця новина із Закарпаття вразила Україну і має продовження: мама хлопчика дуже хоче зустрітися із Президентом. Володимира Зеленського ромська багатодітна жінка Магдалина мріє познайомити зі своїм найменшеньким - Зеленським Євгеновичем Дьопйошем.

Жінка, яка назвала свого сина Зеленським, мріє познайомити його із президентом

"Не реагували у нас люди на імена. У нас люди звикли до такого. У нас тут всякі імена дають – індійські, турецькі. У нас це звично", - каже батько Януковича Іван Брежинський.

Конкуренції із юним Зеленським Янукович не відчуває. Каже, у майбутньому мріє стати професійним футболістом, і аж ніяк не політиком.

Нагадаємо, Дьопйош Зеленський Євгенович народився на Закарпатті 23 березня. Матір каже, що захоплюється чинним президентом країни та мріє, щоб він приїхав у гості.

Відео Мама маленького Зеленського мріє зустрітися із президентом

Мама маленького Зеленського дуже хоче зустрітися із президентом. До обрання Володимира Зеленського на посаду, каже, часто дивилася програми й фільми за його участі. А тепер мріє, аби гарант приїхав до родини в гості.

Мама маленького Зеленського мріє зустрітися із президентом

Залиште свій коментар

Вибір редакції