Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Навіть зуби покришилися": тяжкі хворі з коронавірусом у Вінниці звернулися до українців

"Навіть зуби покришилися": тяжкі хворі з коронавірусом у Вінниці звернулися до українців

Всі місця у реанімаці 1-ї міської лікарні зайняті хворими на COVID-19.

Тяжкі пацієнти з коронавірусом, які перебувають у 1-й міській лікарні Вінниці, розповіли, як долають хворобу. Наразі у реанімації зайняті всі 9 ліжок, які були виділені для хворих на COVID-19.

Про це йдеться у сюжеті телеканалу ВІТА.

"Коронавірус – це дуже важко. Щодня температура, і ти палаєш, як свічка. Жодного спілкування, лише стукаєш у вікно… У мене навіть зуби покришилися, наскільки мене трясло, коли піднімалася температура. Хочеться сказати – бережіть себе, це таки не жарт", – звернулася до українців Тетяна, якій 67 років.

Поруч із нею лежить Володимир, який захворів разом зі своєю дружиною.

"Тут я вже 10 днів, надійшов у важкому стані. Зараз, на жаль, стан не покращився, знаходиться на одному рівні. Але без кисню я б уже не жив. Закликаю всіх носити нормальні маски, а не такі як у мене, чи і у дружини. І дихати просто повітрям, а не за допомогою цих апаратів", – каже хворий на COVID-19 Володимир.

Пережити коронавірус.

Пережити коронавірус. А цей матеріал варто побачити кожному. А особливо тим, хто вважає коронавірус всесвітньою змовою, або чекає коли ж хтось з друзів чи рідних врешті захворіє, щоб повірити в його існування. Далі – говоритимуть люди, які без апаратів штучної вентиляції легень вже б не дихали. А ще лікарі та медсестри, які важко працюють і теж хворіють.

Опубликовано Телеканал ВІТА Среда, 17 июня 2020 г.

За словами завідувача відділення реанімації міської лікарні №1 Ігоря Пахно, наразі місць для нових хворих вже немає.

"Коли починався COVID-19, ми брали всіх важких хворих. Зараз ми вибираємо, хто найважчий. Тому що у нас 9 ліжок, а у відділенні 11 хворих", - розповів Ігор Пахно.

Він також закликав всіх берегти себе. "Я хочу, щоб не привезли всіх одразу, бо тоді будуть проблеми, схожі на ті, які були в Італії, Іспанії та інших країнах. В Нью-Йорку", – сказав лікар.

Директор лікарні Костянтин Ліваковський додав, що за останні 10 днів кількість хворих збільшилася.

"У нас весь відведений ліжковий фонд для лікування COVID-19 зайнятий. Нас останній тиждень двічі виключали з маршруту по швидкій допомозі, тобто хворі доправлялися у інші лікарні", – сказав Ліваковський.

Крім того, заповнене і інфекційне відділення лікарні, на два корпуси вільних боксів немає. Там перебувають 58 хворих.

Нагадаємо, раніше повідомлялося. що в Україні 18 червня зранку число інфікованих коронавірусом піднялося до 34 063. Кількість випадків COVID-19 за останню добу зросла на понад 800, що є антирекордом.

Залиште свій коментар

Вибір редакції