Найбільше українці продовжують довіряти Зеленському, найменше - Венедіктовій - опитування

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Найбільше українці продовжують довіряти Зеленському, найменше - Венедіктовій - опитування

УНІАН

51% опитаних заявили, що не довіряють главі держави.

Рейтинг довіри до політиків продовжує очолювати президент Володимир Зеленський, а найменше люди довіряють генеральній прокурорці Ірині Венедиктовій. 

Про це свідчать дані опитування Соціологічної групи "Рейтинг", проведеного 15-17 листопада. 

Так, найбільше - 46% українців довіряють президенту, водночас 51% опитаних заявили, що не довіряють йому. Варто зазначити, що станом на 10 листопада довіра до голови держави була меншою і становила 33%, тобто трошки більше, ніж за тиждень рейтинг Зеленського зріс на 13%.

Голові Верховної Ради Дмитру Разумкову довіряють 32% респондентів, 36% - не довіряють, ще 26% не знають його.

За даними опитування, лідеру "Батьківщини" Юлії Тимошенко довіряють 25% українців, не довіряють - 72%. Співголові фракції "Опозиційна платформа – За життя" Юрію Бойку довіряють 24%, не довіряють 52%, лідеру партії "Європейська солідарність" Петру Порошенку довіряють 23%, не довіряють 74%.

Крім того, міністру внутрішніх справ Арсену Авакову довіряють 22%, не довіряють - 67%. Прем'єр-міністру Денису Шмигалю довіряють 18%, а не довіряють - 54%, майже чверть не чули про такого. Міністру охорони здоров'я Максиму Степанову довіряють 19%, 36% - не довіряють (41% не знають такого), керівнику Офісу президента Андрію Єрмаку довіряють 12%, 43% - не довіряють (40% не знають такого), генпрокурорці Ірині Венедиктовій довіряють 9%, не довіряють – 38% (майже 50% не чули про неї).

"Рейтинг" провів опитування серед населення України віком від 18 років в усіх областях, крім тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу. Вибірка репрезентативна за віком, статтю і типом поселення. Вибіркова сукупність: 3000 респондентів. Метод опитування: телефонні інтерв'ю з використанням комп'ютера. На основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів. Помилка репрезентативності дослідження з довірчою імовірністю 0,95: не більше від 1,8%.

Нагадаємо, раніше повідомлялося про карантинні настрої українців та ставлення до карантину вихідного дня.

Директор соціологічної групи "Рейтинг" пов'язав явку на вибори з депресивним станом українців

Директор соціологічної групи "Рейтинг" пов'язав явку на вибори з депресивним станом українців
Наступна публікація