Найбільший паводок десятиліття: на Закарпатті обіцяють, що незабаром вода почне відступати

В області дощило безперестанку.

За дві доби на Закарпатті випала двомісячна норма опадів й регіон все ще продовжує затоплювати. Про це йдеться в сюжеті ТСН.Ранок.

В області дощило безперестанку два дні. Рівень води в річках Боржаві, Латориці та Ужі піднявся на п'ять метрів вище норми. За словами рятувальників, рівень води ще продовжуватиме зростати, оскільки назбирана в горах вода лише сходить у низини.

"Причина таких підтоплень – це не лише аномальні опади, а й людський фактор. Більшість підтоплень сталася через небажання громад періодично прочищати потічки та русла від накопиченого там сміття" - зауважив начальник Управління ДСНС у області Роман Гудак.

Наразі піку підйому досяг лише Уж. По Латориці та Боржаві максимальна паводкова хвиля має проходити в ці години. Потім вода почне відступати.

Зазначимо, від затоплень на Закарпатті потерпають шість районів. Також частково перекрита траса Львів-Ужгород, а за крок до надзвичайної ситуації перебуває райцентр Перечин. Там затопило насосні станції та каналізаційну підстанцію, а місто лишилося без води. За кількістю опадів – це найбільший паводок в краї за останні 10 років.

Негода на Закарпатті: висока вода затопила десятки дворів та розмила дороги

На Закарпатті за дві доби випала двомісячна норма опадів

В області дощило два дні без упину. Рівень води в річках Боржаві, Латориці та Ужі піднявся на п'ять метрів вище норми. Від затоплень на Закарпатті потерпають шість районів. Частково перекрита траса Львів-Ужгород. За крок до надзвичайної ситуації - райцентр Перечин. Там затоплені насосні станції та каналізаційна підстанція. Місто залишилося без води.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: