Найближчим часом віялових відключень електроенергії не буде - глава Міненерговугілля

Дата публікації
Найближчим часом віялових відключень електроенергії не буде - глава Міненерговугілля

Віялових відключень найближчим часом не буде, заявив Демчишин / fr.ill.in.ua

Міністр також пообіцяв, що якщо до відключень доведеться повернутися, про них попередять заздалегідь.

Українська енергосистема найближчим часом буде працювати в збалансованому режимі без віялових відключень.

Про це заявив міністр енергетики і вугільної промисловості України Володимир Демчишин.

"протягом наступного періоду не буде віялових відключень. Протягом останніх 6 днів їх вже не було", - зазначив Демчишин сьогодні на прес-конференції.

Міністр нагадав, що відключення в грудні почалися через пов'язаного з військовими діями на Донбасі скорочення до мінімуму запасів вугілля і блокування його імпорту Росією, а також недотримання лімітів енергоспоживання на місцях.

Також Демчишин пообіцяв, що навіть якщо до відключень доведеться повернутися, вони будуть відбуватися прозоро і з завчасним попередженням споживачів.

Нагадаємо, вчора, 30 грудня, під час прес-конференції прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк заявив, що пригрозив міністру палива і енергетики Володимиру Демчишину відставкою.

"Я прочитав інформацію на одному з сайтів про призначення в Мінпаливенерго (щодо людини Григоришина - ред.). Вчора я офіційно на засіданні уряду дав місяць міністру енергетики на те, щоб або він взяв під контроль галузь і своє міністерство, або я буду змушений пропонувати парламенту прийняти кадрове рішення", - зазначив прем'єр.

Наступна публікація