Найближчому соратнику Тимошенко загрожує 10 років тюрми

Співголові БЮТ Євгену Корнійчуку інкримінують перевищення службових повноважень, що спричинило тяжкі наслідки. Його посадили до СІЗО.

Генпрокуратура 22 грудня порушила кримінальну справу щодо колишнього першого заступника міністра юстиції Євгена Корнійчука, який є главою Української соціал-демократичної партії та співголовою БЮТ.

Як повідомляє прес-служба Генпрокуратури, справу порушено за ознаками злочину, передбаченого ч. 3 ст. 365 Кримінального кодексу України (перевищення службових повноважень, що спричинило тяжкі наслідки).

За підозрою у вчинені вказаного злочину Корнійчука його затримано у порядку, передбаченому ст. 115 КПК України.

Досудове слідство у справі триває.

Як повідомлялося, Євгена Корнійчука було затримано 22 грудня після п'ятигодинного допиту в ГПУ. За даними ЗМІ, Корнійчук давав свідчення у справі щодо надання послуг юридичною фірмою Magisters (колишня назва – "Магістр&Партнери") компанії "Нафтогаз Україна".

Корнійчука звинувачують у тому, що він, перебуваючи на посаді першого заступника міністра юстиції, підписав лист, яким дозволив проведення конкурсу на юридичне обслуговування "Нафтогазу" в одного виконавця.

Фірма "Магістр&Партнери" співпрацювала з "Нафтогазом" з 2002 року.

З квітня 2005 року Корнійчук був головою столичної організації Української соціал-демократичної партії (наприкінці того ж року УСДП увійшла до Блоку Юлії Тимошенко).

На виборах до Ради 2006 року - пройшов до парламенту за списком БЮТ. Наприкінці 2006 року він очолив УСДП, після того, як колишній голова партії - тесть Корнійчука Василь Онопенко - став головою Верховного суду України.

Перед обранням Корнійчук очолював фінансову практику фірми "Магістр&Партнери" (був старшим партнером, пізніше - позаштатним радником). Спеціалізувався на фінансовому праві та законодавстві з енергетики, нафти і газу.

Читайте також:

Проти співголови БЮТ поновили кримінальні справи

Генпрокуратура заборонила Тимошенко залишати місце проживання

Луценко не хоче на зону: це питання життя і смерті

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: