Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Найгірша траса України: названо терміни завершення ремонту "пекельної" автодороги

У миколаївському облавтодорі кажуть, що для завершення ремонту треба понад мільярд гривень.

Трасу Н-14 "Кропивницький Миколаїв", яку водії називають пекельною через повну відсутність асфальту і ями у півтора метра завглибшки, почали ремонтувати. Її фактично будують наново. Упродовж літа важка техніка рівняла те, що лишилося від дороги загальнодержавного значення, а нині вкладають шар бетону, який не попливе і під стотонними вантажівками.

Чи з'явиться зрештою дорога, яка з'єднає центр і південь країни, і коли українці зможуть з вітерцем дістатися моря, у сюжеті ТСН 19:30.

Наразі повністю відремонтували відрізок від Кропивницького і до межі Миколаївської області. А от з 70 кілометрів миколаївського бездоріжжя зробили менше третини.

Керівник проєкту реконструкції дороги, Олександр Шилюк переконує, що до кінця 2019 року на цій ділянці зроблять понад 13 кілометрів бетонної дороги. Своєю чергою, у миколаївському облавтодорі також планують відновити дорогу до кінця наступного року. Але для цього потрібне достатнє фінансування, кажуть дорожники.

Відео На "пекельній" трасі "Кропивницький – Миколаїв" почали ремонт: коли дорога буде готова

На дорозі, де ями у півтора метри глибиною, таки з’явилась шляхоремонтна техніка. Чи буде зрештою дорога, яка з’єднає центр і південь України, і коли українці зможуть з вітерцем дістатися моря – дивіться далі.  

На "пекельній" трасі "Кропивницький – Миколаїв" почали ремонт: коли дорога буде готова

"Потрібно близько мільярда шістсот тисяч гривень. Думаю, що до кінця місяця буде зрозуміло що із фінансуванням капітального ремонту цієї дороги", - зазначає заступник начальника служби автомобільних доріг у Миколаївській області, Михайло Ганич. 

Водії, які уже кілька місяців полями об‘їжджають ділянку, яка ремонтується, оптимізму шляховиків не поділяють. Бо, мовляв, решта шляху це дорога в нікуди. "Пів літа роблять на цій ділянці 13 кілометрів, а ще 20 кілометрів до Єланця, скільки будуть робити?", - зауважує один із водіїв.

Ремонту цієї траси численними акціями протесту домоглися жителі села Возсіятське. Люди з року в рік по кілька діб блокували рух транспорту аби звернути увагу урядовців на жахливий стан дороги. Зрештою цього року на реконструкцію виділили мільярд гривень і робота закипіла.

Кореспондентка ТСН Олена Шворак.

Залиште свій коментар

Вибір редакції