Найкорисніший у світі фрукт: дієтолог та стоматолог розповіли, як правильно їсти яблука

Дата публікації
Перегляди
14к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Найкорисніший у світі фрукт: дієтолог та стоматолог розповіли, як правильно їсти яблука

Фото: Unsplash

Цей фрукт незамінний у раціоні.

Сенсаційна заява від австралійських вчених: виявляється 90% людей неправильно їдять яблука. Науковці впевнені, що яблуко треба з"їдати повністю, не залишати огризок, адже саме у кісточках вся користь. Про це "Сніданок з 1+1" запитав у дієтолога та лікаря.

За словами дієтолога Карини Дейнеко, ці фрукти у раціоні незамінні. В них міститься багато вітаміну С, магнію, заліза, фосфору та пектину. Але їсти яблука рекомендує не більше двох за день.

”Якщо людина здорова і у неї немає проблем з кишківником, з підвищеною кислотністю шлунка, то краще їсти яблуко в свіжому вигляді в першу половину дня, коли наш вуглець активний”, - каже Дейнеко.

Що до того, як саме їсти яблука: залишати огризок чи доїдати усе з кісточками, лікар має свою думку. "Кісточки в яблуках містять велику кількість йоду. Також там є така речовина як амегдалін, яка в невеликих кількостях буде безпечна для нашого організму і навіть виконувати роль антиоксиданту. Але якщо ми перевищимо дозування цієї речовини - вона стане отруйною", - зазначає вона.

А стоматолог Георгій запевняє, що поїдання яблука може замінити одне чищення зубів щіткою. "Яблуко воно механічно може зчистити наліт, коли зуб проходить крізь щільну тканину шкірки. Вона зчищає з зуба м'який наліт. Але є приховані місця, які повинні очищатися щетинками зубної щітки", - каже він.

Та все ж після того, як скуштували фрукт, порожнину рота краще сполоснути водою. "При окисленні зубів відбувається демінералізація. Вихід мінералу з зуба", - додає стоматолог.

А ще обидва лікарі рекомендують вживати саме українські яблука, для нас вони найкорисніші.

Нагадаємо, 12 липня повідомлялося, що на українських ринках почали зменшуватися ціни на яблука.

Яблука краще з'їдати з кісточками - австралійські вчені

Яблука краще з'їдати з кісточками - австралійські вчені

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
14к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація