Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
До окупованого Донецька днями прибуде сотня найманців ПВК "Вагнера" - СБУ

Спецслужба додасть матеріали бойовиків до справи про участь РФ у конфлікті на Сході України.

До окупованого Донецька найближчими днями прибуде сотня найманців ПВК "Вагнера".

Про це повідомляє прес-центр СБУ.

"За інформацією СБУ найближчими днями до тимчасово окупованого Донецька прибудуть близько ста бойовиків зі складу ПВК "Вагнер" для підтримки терористичного угруповання "ДНР", - йдеться у повідомленні.

Найманці російської "Приватної військової компанії Вагнера" особисто зізнаються в тому, що брали участь у бойових діях на Донбасі у складі бойовиків.

"За цей час Служба провела кілька спеціальних брифінгів, де послідовно доводила з конкретними фактами, датами, цифрами та прізвищами кривавий шлях "вагнерівців" в Україні, від Луганського аеропорту в червні-серпні 2014 до боїв під Дебальцевим у січні-лютому 2015", - заявиили в СБУ.

Зазначається, що найманці самостійно зізнаються у тому, що воюють на боці терористів на території Донецької та Луганської областей. Їхня інформація буде додана до справи про участь Росії у війні на Сході.

СБУ навело приклад інтерв'ю з одним із найманців ПВК, який зізнається, що воював у складі бойовиків "ЛНР" разом із самим "Вагнером".

Нагадаємо, волонтерська спільнота "Інформнапалм" опублікувала понад 50 імен членів групи "Карпати" військової компанії "Вагнера", у складі якої переважно українці. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції