Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Найпопулярніші країни та транспорт: прикордонники розповіли про подорожі українців 2018-го

Загалом кількість українських мандрівників у порівнянні з минулим роком зросла на 6%.

2018 року топові позиції з поїздок українців, як і торік, посіли Польща, Угорщина, Молдова, Румунія, Білорусь, Словаччина, Єгипет та Туреччина.

Про це повідомляє урядовий портал, посилаючи на Держприкордонслужбу України.

Окрім цього, відзначається попит і збільшення поїздок до Німеччини (+165 тисяч), Італії (+125 тисяч), Іспанії (+50 тисяч), Греції та Данії (+30 тисяч), Австрії та Кіпру (по +25 тисяч), Латвії (+20 тисяч), Болгарії та Чехії (по +15 тисяч), Естонії та Швейцарії (по + 10 тисяч).

Мандрівки до США та Ізраїлю залишаються на рівні з минулим роком.

Загалом кількість українських мандрівників порівняно з минулим роком зросла на 6%.

"Зокрема, фіксується збільшення поїздок громадян України через кордон зі Словаччиною (на 22%) та Румунією (на 17%), а також повітряним сполученням (загалом це 10,7 млн осіб, попит на авіаподорожі збільшився на 29%)", - йдеться у повідомленні.

Як повідомлялось, іноземці приїжджають до України не так часто, як українці їдуть з країни. Так, до України в'їжджає вдвічі менше людей, ніж виїжджає.

ВідеоЯк обрати надійну страховку для подорожі за кордон

Зовсім скоро українці святкуватимуть новорічні свята. Одні відзначатимуть їх вдома, а інші поїдуть відпочивати в засніжені гори чи на тепле сонячне узбережжя. В кожній подорожі, незалежно від країни, краще мати страховку. Чому потрібно мати із собою страховку під час відпочинку та як її обрати – дивіться у Сніданку.

Як обрати надійну страховку для подорожі за кордон

Залиште свій коментар

Вибір редакції