Найпрацьовитішими у Раді виявилися депутати Тимошенко

За продуктивністю роботи у парламенті лідерами стали депутати від БЮТБ Віктор Швець та Наталія Королевська.

Депутат Верховної ради від фракції "Блок Юлії Тимошенко-Батьківщина" Віктор Швець став найпродуктивнішим депутатом за дослідженням всеукраїнської громадської організації "Прозора демократія" і "Українських новин".

За період з 1 січня по 1 вересня вступили в дію 34 законодавчих акти, розроблених Швецем, що є найвищим показником.

Другим за продуктивністю роботи стала депутат Ради від фракції БЮТБ Наталія Королевська - за зазначений період вступили в дію 17 її законодавчих актів, а третє місце зайняв депутат від БЮТБ Сергій Терьохін з 16 документами, що вступили в дію.

При підрахунку законодавчих актів, що вступили в чинність, не враховувалися постанови про призначення дострокових виборів.

У ході дослідження вивчалася інформація за період з 2 лютого по 10 липня (6-а сесія Ради), а при підрахунку законопроектів, які реєструвалися й приймалися, - за період з 1 січня по 1 вересня (у тому числі позачергові засідання), використовувалися дані офіційного сайту парламенту й письмової реєстрації депутатів, при дослідженні враховувалися норми діючого Регламенту Ради.

Як повідомлялось, картки депутатів Верховної ради від фракції Партії регіонів Ріната Ахметова, Сергія Кия та Володимира Мальцева найчастіше проходили електронну реєстрацію в сесійній залі без письмової реєстрації їх власників.

Читайте також:

Ахметова назвали найбільшим "привидом" у ВР

Депутатів планують позбавляти мандатів за прогули

У Верховній раді побільшало працьовитих депутатів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: