Найсмачніші гарбузи та дієта для лебедів: що українці роблять із символом Геловіну після свята

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Виявляється, селекціонери зробили саме український гарбуз найсмачнішим у світі.

У світі цієї ночі відзначають Геловін – день усіх святих, традиційним символом якого є Джек-ліхтар із гарбуза. В Україні їх теж вирізають, щоправда селекціонери кажуть, що наші гарбузи більше для їжі, ніж для краси, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Іван Колесник розкладає гарбузи на городі селекційної станції неподалік Дніпра. Смугасті, плямисті, однотонні – від крихітних до гігантських. "Присутні фактично всі кольори райдуги", - показує колекцію фахівець. Сам він виростив 12 нових сортів, які назвав творчо: Гамлет, Ждана, Доля, Лель. "Ось Славута – найкращий столовий гарбуз у світі", - радіє він. Для Геловіна такий не підійде, бо його шкірка занадто товста – не кожний ніж візьме.

ВідеоГарбузове свято. Який гарбуз обрати для вирізання на Геловін

Гарбузи страшні й веселі. У світі відзначають Геловін - День усіх святих, традиційним символом якого є Джек-ліхтар із гарбуза. В Україні їх теж вирізають, щоправда, селекціонери кажуть, наші гарбузи - більше для їжі, ніж для краси. Вони вдвічі солодші від американських і вважаються найсмачнішими в світі. 

Гарбузове свято. Який гарбуз обрати для вирізання на Геловін

Розбити українського гарбуза простіше, ніж розрізати. Мускатний сорт в Україні віднедавна. Половина плоду – суцільна м’якоть, без насіння. Його просто розрізати і приготувати. Полюбляють цей гарбуз і майстри з карвінгу – художнього вирізання по овочах і фруктах. Дві Наталі випилюють із гарбузів обличчя. "Він має бути, як глина – піддаватися, але не бути рихлим", - каже майстриня. Тривимірні візерунки і серпантин тримають лише на майстерності дівчат. "Один необережний рух – і все, на чому воно тримається, завалиться", - попереджає Наталія.

Найкраще результат видно у темряві, коли можна запалити свічку. "Немов оживає, ніби очі вставили", - радіють своєму витвору майстрині. Учениці бучанської школи повертаються зі свята - у кожної в руках по гарбузу. "Після Геловіну щоб вони не пропадали – щоб їх комусь згодувати", - пояснюють діти. Аби перетворити обличчя-ліхтарики на їжу, дівчата йдуть у гості до місцевої волонтерки Марії, де гарбузи ріжуть, труть, додають до суміші з яблук, капусти і насіння – і згодовують лебедям.

Фотогалерея Поласували гарбузом. У Лондоні влаштували Геловін для мешканців зоопарку (16 фото)

Лебеді чекають на частування в сусідньому селі Мироцькому. "Багато людей чомусь вважають, що найкраща їжа – це хліб, і годують птахів батоном", - каже волонтерка. Тоді як хліб, який кидають упродовж усього літа, забиває лебедям стравохід, а гарбузова дієта – найкращі ліки. "Я сподіваюся, що це як мінімум очистить організм", - каже Марія. А загалом гарбузові каші вона порівнює з детоксом і вітамінним коктейлем. Геловінського детоксу птахам вистачить максимум до ранку. Наступного разу гарбузи від волонтерів будуть вже не фігурними.

Кореспондент ТСН Олександра Мітіна

Залиште свій коментар

Вибір редакції