Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Найважчий кіт України має 9 "дружин" і щодня з'їдає 0,5 кг сирого м'яса

Кекс уже за кілька днів вирушає на нову виставку.

Найбільший кіт України має справжній чоловічий характер, довгі вуса та пухнастий хвіст. А ще вражаючі розміри, адже завдовжки тварина 1,15 м і важить 12 кг, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Живе цей велетень у Дніпрі, порода його мейнкун, звати Кекс. Він нещодавно став рекордсменом, і на черзі нові виставки і змагання. Найбільшому коту світу – Елвісу з Німеччини – Кекс поступається п'ятьма кілограмами. Але в Україні він безперечний чемпіон – майже одного розміру з дворічною дитиною.

Відео Кіт-велетень: як живе найбільший в Україні кіт

Колись маленьке кошенятко чоловік купив на подарунок дружині. Кекс швидко перетворився на велетня. "Це генетична схильність. І правильне годування з моменту, коли ви придбали кошеня", - пояснює власник тварини Володимир Нестеренко. У кота є спеціальний холодильник, забитий яловичиною, індиком і серцями. М'ясо він їсть сирим – по півкіла за добу. Це не враховуючи "банди".

"Бандою" господиня Ганна називає усю Кексову рідню, яка вільно розгулює цим будинком. У Кекса 9 кішок – справжній гарем. І аж 30 кошенят, схожих на батька-рекордсмена. Кіт зібрав уже понад 300 різноманітних кубків і нагород. Тому його потомство дороге, як недешевий догляд і за таким красенем.

Кореспондент ТСН Наталя Грищенко

Залиште свій коментар

Вибір редакції