Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Найвідоміші польські митці переклали та публічно прочитали твори Сенцова

На цьому діячі культури з сусідньої країни зупинятися не збираються і вже готують англомовний проект.

На підтримку кремлівського бранця Олега Сенцова виступили польські митці. Найвідоміші актори країни прочитали оповідання українського режисера, який у російській колонії голодує вже 58-й день, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Організатором проекту виступив головний польський портал про культуру, тексти переклали волонтери, а от актори, гонорари яких вимірюються тисячами євро за день, знімалися безкоштовно. Участь у проекті взяв, зокрема, культовий актор Даніель Ольбрихський. "Олег – це приклад стійкої людини принципів, про які ми у так званому цивілізованому світі забули. З його оповідань видно, що це дуже добра людина. Твори Сенцова – це прекрасна, неймовірно красива, висока література", - зізнався він.

Найближчим часом польські актори планують записати відео, у якому вони читатимуть тексти Сенцова англійською та російською мовами.

ВідеоНа підтримку політв'язня Олега Сенцова виступили польські митці

Найвідоміші актори країни прочитали оповідання українського режисера, який у російській колонії голодує вже 58-й день. Організатор проекту - головний польський портал про культуру, тексти переклали волонтери, а от актори, гонорари яких сягають тисяч євро за день, знімалися абсолютно безкоштовно. 

На підтримку політв'язня Олега Сенцова виступили польські митці

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції