Найєм назвав ім’я нардепа, який планував очолити сепаратистську "Бессарабію"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Це один із членів парламентської групи "Відродження".

Народний депутат України Мустафа Найєм заявив, що нардепом, який планував очолити сепаратистське угруповання "Народна рада Бессарабії" у 2015 році, є член парламентської групи "Відродження" Віталій Барвіненко.

Про це він написав на своїй сторінці у Twitter.

"Якщо прізвище цього депутата не готовий назвати голова СБУ, це можу зробити я. Це член парламентської групи "Відродження" та правоохоронного комітету Віталій Барвіненко", - заявив Найєм.

Він також зазначив, що очікує від правоохоронних органів подання на зняття із нього недоторканності та притягнення до відповідальності.

Барвіненко, своєю чергою, відповів на слова Найєма. Він заявив, що звинувачення безпідставні і є частиною передвиборчої кампанії. 

"З огляду на гостре угорське питання, хтось тепер, мабуть, хоче пограти на подібних настроях і витягнути цю ж "дохлу кішку", тільки вже в Одеському регіоні", - сказав депутат, додавши, що ніколи не був причетний до будь-яких сепаратистських рухів. 

Друзья, обвинения в мой адрес о создании каких-либо сепаратистских движений - ничем не обоснованные выдумки нардепа...

Опубліковано Vitaly Barvinenko Вівторок, 9 жовтня 2018 р.

Нагадаємо, 29 квітня 2015 року співробітники СБУ провели спецоперацію в Одесі та знешкодили групу сепаратистів, які планували повторити події на Донбасі і проголосити на території Одеської області незаконне державне утворення. Силовики тоді затримали майже 20 осіб і провели 17 обшуків. Кінцевою метою діяльності цих осіб, які були затримані, повинно було стати проголошення утворення під робочою назвою "Бессарабія".

У листопаді 2015 року громадянину Росії Іналу Ардзінбе, раднику першого помічника президента РФ Володимира Путіна Владислава Суркова, прокуратура Одеської області заочно повідомила про підозру у спробі зміни державного ладу України і планах створити самопроголошену "республіку Бессарабія" на території Одеської області.

У 2018 році в рамках виступу на "Ukrainian week in London" голова СБУ Василь Грицак розповів, що очолити "Народну раду Бессарабії" планував чинний народний депутат України, однак його ім’я назвати він відмовився.

Залиште свій коментар

Вибір редакції