Найєм розповів історію жителя окупованого Донецька, який рветься стати українським поліцейським

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Найєм розповів історію жителя окупованого Донецька, який рветься стати українським поліцейським

УНІАН

Хлопець з "ДНР" приїхав на підконтрольну Україні територію

Мешканець окупованого бойовикам "ДНР" Донецька вирішив стати поліцейским і заради цього приїхав на підконтрольну Україні територію.

Про це розповів у себе в Facebook народний депутат України Мустафа Найєм.

"У Сєверодонецьку, Лисичанську, Рубіжному, Краматорську, Слов'янську та Маріуполі ми отримали вже майже вісім тисяч кандидатів. Пальма першості у Маріуполя, де наразі конкурс становить майже шість осіб на місце. Анкети надходять не тільки із визволених територій, але і з тієї сторони лінії фронту", - говорить депутат.

За його словами, днями під час комп'ютерного тесту підійшов 20-річний хлопець.

"Мене звати Андрій. Я хотів стати міліціонером із дитинства. Але мені треба знати одразу, мене візьмуть чи ні? Я все це розумію. Але я з Донецька, я живу там", - сказав хлопець.

Найєм повідомив, що хлопець тільки з блокпоста і планує повернутися в Донецьк.

"Буду їздити на тести звідти, коли треба. Я не співпрацюю (з бойовиками – ред.). Просто нікуди виїхати. Але, я хочу одразу сказати, що у мене є одна проблема в сім'ї. У мене мати та вітчим підтримують сепаратистів. І бабуся. Вони мирні, але вони із ними. Я спочатку намагався читати їм новини з інтернету, вішав вдома українські прапори, але дійшло до бійки", - заявив він.

За словами хлопця, у нього більше ніде немає родичів.

"Але і там я вже не можу, якщо не візьмете до себе, все одно виїду. Я правда, з дитинства хотів стати міліціонером. Але мама не дозволяла, а тато називав їх всіх "мусорами". А зараз вже все одно: батька немає, поїхав у Росію, а мама більше не авторитет. Та й не у "мусора" я йду, а в поліцейські", - додав житель Донецька.

Нардеп зазначив, що він пояснив хлопцеві графік тестів і той поїхав на блокпост.

"Дуже хочеться, щоб він потрапив. І щось мені підказує, він буде добрим патрульним. Так, людина слабка, не у всіх виходить виїхати. Але він - наш. Хоча перевірки всі пройде за повною програмою", - заявив нардеп.

Нагадаємо, що глава Національної поліції Донеччини відзвітував про формування п'яти відділів.

 

Повернувся з Краматорська. В місті вже півтора тижні щосили йде тестування кандидатів Патрульна поліція України.В ціл...

Posted by Mustafa Nayyem on 16 листопада 2015 р.
Наступна публікація