"Назвала свинею неосвіченою": мама школярки, яка скоїла самогубство у Запоріжжі, розповіла про конфлікт із вчителем

"Назвала свинею неосвіченою": мама школярки, яка скоїла самогубство у Запоріжжі, розповіла про конфлікт із вчителем

Фото: "Актуально"

Дівчина добре вчилася і збиралася стати медиком.

У Запоріжжі на початку квітня звела рахунки з життям 9-класниця. Дівчина повісилася, а в своїй смерті звинуватила вчителів та однокласників, які її цькували.

Про останній день життя дівчини розповіла її мама, передає "Актуально".

За словами жінки, того дня її донька була на курсах. Туди її батьки привезли автівкою. Коли Віка виходила з авто, то попрощалася не так як зазвичай. Тільки пізніше жінка зрозуміла, що це було прощання перед суїцидом.

Ввечері школярка зателефонувала мамі і розповіла, що дуже втомилася, навіть дорогою додому заснула у маршрутці. Мамі дівчинки здалося, що вона хотіла щось розповісти. Коли ж Віка повернулася, то швидко пробігла до себе в кімнату. Вже після опівночі мама дівчини знайшла її мертвою. Через 5 днів батьки 9-класниці виявили її передсмертну записку.

Як зізналася жінка, про попередні спроби самогубства її дитини вона не знала. Віка була життєрадісною і усміхненою.

Що стосується булінгу, то рідні школярки говорять, що дівчинка раніше скаржилася на вчителів.

"Вчителька назвала її "свинею неосвіченою". Це до того ж, що Віка брала участь в олімпіадах і різноманітних конкурсах. Успішність була хорошою, дитина була творчо розвиненою. Ходила на курси англійської мови, вступила на підготовчі медичні курси, бо збиралася вступати в медичне училище", - розповіла родичка Віки.

Коли про це мама намагалася поговорити з класним керівником,  той, за її словами, просто висміяв ситуацію.

Віка здійснила самогубство 4 квітня. Після того, як була знайдена записка школярки, правоохоронці перекваліфікували кримінальне провадження зі ст. 115 КК з додатковою кваліфікацією "Самогубство" на ст. 120 "Доведення до самогубства" Кримінального кодексу України. Досудове розслідування триває.

Нагадаємо, що у Рівненської області 19-річний хлопець після того, як напав на матір, намагався вчинити самогубство.

Повʼязані теми:

Наступна публікація