Називала Україну "лімфовузлом в тілі Америки": скандальну викладачку Драгоманова Більченко звільнили з посади

Називала Україну "лімфовузлом в тілі Америки": скандальну викладачку Драгоманова Більченко звільнили з посади

Жінка поскаржилася на незаконне звільнення.

Скандальна викладачка Національного педагогічного університету імені М. Драгоманова Євгенія Більченко більше не працює у виші. Її звільнили з посади.

Про це професорка повідомила на своїй сторінці у соцмережі.

"Заради цього пішли на ліквідацію цілої кафедри. Не змогли нічого довести: ні профнепридатність, ні аморальний вчинок - нічого з того, що вішали. За час відсторонення від педагогічної роботи я зайнялася науковою так щільно, що це видно з мого рейтинга - не просто перше місце, а перше місце з відривом. Я ні про що не шкодую. Ні про що", - написала Більченко.

Вона додала, що  була щаслива, і що частина проведених нею наукових конференцій і статей була спільно з російськими колегами.

"Мені б хотілося, щоб світ знав, як в Україні поводяться з політичними інакодумцями", - резюмувала Більченко.

Слід зазначити, що у документі, з яким ознайомили професорку, мова йде про те, що у зв'язку з ліквідацією кафедри її посада підлягає скороченню, а викладачка може перевестися на іншу вакантну посаду.

Нагадаємо, що викладачка філософії й культурології Євгенія Більченко негативно висловилася на своїй сторінці в соцмережі з приводу переходу сфери обслуговування в Україні на державну мову.

 "А цей закон – лише ланка ланцюга, черговий опухлий лімфовузол в тілі онкохворої американської колонії. Боляче дивитися, як налякано перелаштовується під новий маразм мій бідний непереможний народ", – написала викладачка в соцмережі.

Читайте також: 

Повʼязані теми:

Наступна публікація