НАЗК направило до суду протоколи щодо депутатів Логвинського та Дунаєва

Дата публікації
Перегляди
592
Поділитись:
WhatsApp
Viber
НАЗК направило до суду протоколи щодо депутатів Логвинського та Дунаєва

Фото: УНІАН

Йдеться і про місцевого депутата з Полтавської області.

Національне агентство з питань запобігання корупції направило до суду протоколи щодо народних депутатів Георгія Логвинського, Сергія Дунаєва і депутата Лубенської міської ради Полтавської області Наталії Омельяненко.

Про це повідомляє прес-служба НАЗК.

Зазначається, що протокол щодо депутата від "Народного фронту" складений через те, що Логвинський вчинив дії в умовах реального конфлікту інтересів, звернувшись до керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назара Холодницького з депутатським зверненням в інтересах свого помічника.

Безфракційний депутат Дунаєв також вчинив дії в умовах конфлікту інтересів. Він надіслав депутатське звернення голові НАБУ Артему Ситнику, а також вніс на розгляд Верховної Ради України депутатський запит з аналогічного питання.

Що стосується Омельяненко, то вона "під час розгляду питання та прийняття рішення з приводу перевірки діяльності комунальних підприємств, в тому числі КП "Ритуалсервіс", керівником якого вона була, на засіданні ради, а також на засіданні тимчасової комісії ради з перевірки ефективності фінансово-господарської діяльності комунальних підприємств прийняла рішення та вчинила дії в умовах реального конфлікту інтересів".

Раніше НАЗК направило до суду адмінпротоколи щодо проректора з науково-педагогічної роботи Одеського медуніверситету Владлени Дубініної, колишнього начальника Держфінінспекції в Хмельницькій області Лариси Одинець та депутата Віто-Поштової сільської ради Києво-Святошинського району Олександра Пацьори. 

Наступна публікація