Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
НАЗК направило до суду адмінпротоколи щодо керівника "Мотор Січі" Богуслаєва

Всього НАЗК направила 12 адмінпротоколів до суду.

Національне агентство з питань запобігання корупції направило до суду два адмінпротоколи щодо президента компанії "Мотор Січ", депутата В'ячеслава Богуслаєва. 

Про це повідомили у прес-службі НАЗК.

"За результатами контролю за своєчасністю подання повідомлень про суттєві зміни у майновому стані Національне агентство встановило, що народний депутат України В'ячеслав Богуслаєв вчинив адміністративне правопорушення, пов’язане з корупцією, яке передбачене частиною другою статті 172-6 КУпАП. Так, народний депутат несвоєчасно повідомив Національне агентство про суттєві зміни у майновому стані за фактом придбання нерухомого майна вартістю 19485000 грн, а також – рухомого майна вартістю 4518000 грн", - йдеться у повідомленні.

Також агентство створило і направило до суду ще десять адмінстративних протоколів проти державних службовців. Це депутати Чернігівської та Фастівської міських рад, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Чернігівської міської ради та колишній перший заступник голови Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації,  а також працівники Вищого адміністративного суду України, Державної аудиторської служби України, Головного управління ДФС у м. Києві та Одеської митниці ДФС, Одеської місцевої прокуратури № 4.

Раніше Національне агентство з питань запобігання корупції винесло припис керівнику Департаменту патрульної поліції Євгенію Жукову. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції