Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
НАЗК опублікувало топ порушників антикорупційних законів за минулий місяць

Відомство опублікувало список порушнків.

Національне агентство з питань запобігання корупції склало список із топ-порушень антикорупційного законодавства за жовтень 2018 року.

Про це повідомили у прес-службі відомства.

Список порушників очолив нардеп Вадим Новінський, який недостовірно задекларував майно на суму понад 8,6 млн гривень.

Друге місце посіла начальник ГУ Державної міграційної служби в місті Києві Тетяна Біляк. Вона вказала недостовірну інформацію у декларації за 2015 рік на суму понад 8,6 млн грн, за 2016 рік – на суму понад 1,5 млн грн, за 2017 рік – понад 1,6 млн грн.

Топ-3 замкнув голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко. У декларації подав недостовірні відомості на суму понад 388 тис. грн, що становить 242 прожиткових мінімуми для працездатних осіб. Стосовно посадовця складено адмінпротокол та направлено до суду.

ТОП порушників від НАЗК
НАЗК

Нагадаємо, Національне агентство з питань запобігання корупції направило до суду протоколи про адміністративні порушення стосовно декларації голови Рівненської ОДА Олексія Муляренка та проректора Національного авіаційного університету Валерія Чепіженка

ВідеоУ НАЗК хочуть змінити умови декларування для силовиків, які перебувають в АТО

Працівники НАЗК розглядають можливість змінити умови декларування для чиновників-переселенців із зони АТО та силовиків, які перебувають у АТО із відрядженням. Подавати документи їм пропонують за спеціальною процедурою. Кажуть, аби захистити таких людей. Втім громадські активісти іншої думки. 

У НАЗК хочуть змінити умови декларування для силовиків, які перебувають в АТО

Залиште свій коментар

Вибір редакції