Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
НАЗК перевірить статки президента Федерації футболу України через можливі оборудки в організації

У розслідуванні ЗМІ йшлося про маніпуляції з отриманням бюджетних замовлень.

Нацагентство з питань запобігання корупції проведе повну перевірку електронної декларації Андрія Павелка, який одночасно є Президентом Федерації футболу України, народним депутатом від БПП і головою бюджетного комітету Верховної ради України.

Про це повідомила прес-служба НАЗК.

Раніше вийшов сюжет програми "Наші гроші з Денисом Бігусом", в якому йшлося про маніпуляції з отриманням бюджетних замовлень на виготовлення штучних покриттів для футбольних майданчиків комерційним заводом ФФУ.

У Федерації футболу досі не прокоментували розслідування. Натомість на її сайті з’явилося повідомлення ТОВ "ФФУ Продакшн" про проведення щодо неї і ФФУ інформаційної кампанії, яка загрожує безпеці всієї України.

Нагадаємо, НАЗК пропонує запровадити спецдекларування, яке може стати на захист корупціонерів. Через нову норму десятки тисяч чиновників не подаватимуть декларацій узагалі.

ВідеоУ НАЗК хочуть змінити умови декларування для силовиків, які перебувають в АТО

Працівники НАЗК розглядають можливість змінити умови декларування для чиновників-переселенців із зони АТО та силовиків, які перебувають у АТО із відрядженням. Подавати документи їм пропонують за спеціальною процедурою. Кажуть, аби захистити таких людей. Втім громадські активісти іншої думки. 

У НАЗК хочуть змінити умови декларування для силовиків, які перебувають в АТО

Залиште свій коментар

Вибір редакції