Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
НАЗК повністю перевірить декларації 17 суддів, чиновника Антимонопольного комітету і мера міста

НАЗК повністю перевірить декларації 17 суддів, чиновника Антимонопольного комітету і мера міста

Агентство опублікувало список осіб, декларації яких вже перевірили.

НАЗК проведе повну перевірку декларацій 17 суддів, уповноваженого Антимонопольного комітету України, а також міського голови Чорноморська.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби НАЗК.

Рішення про перевірку ухвалили у зв'язку зі зверненням громадських організацій, а також на підставі положень статті 50 закону "Про запобігання корупції". 

Перевірку проведуть щодо суддів апеляційних судів Київської, Луганської, Харківської та інших областей та міст. Це стосуватиметься декларацій за 2015, 2016 та 2017 роки. За ці ж роки хочуть перевірити державного уповноваженого Антимонопольного комітету Агію Загребельську. 

У деклараціях міського голови Чорноморська Валерія Хмельнюка за 2016 та 2017 роки перевірять нові відомості, отримані від суб'єкта звернення. 

Також у НАЗК опублікували список 13 осіб, щодо яких вже відбулися перевірки. Скарги про проблеми у деклараціякх підтвердилися щодо шести осіб та частково щодо ще двох. 

Нагадаємо, президент Петро Порошенко задекларував 60 мільйонів гривень, які протягом останніх днів надійшли на його рахунки як фізичної особи від фонду "Прайм Ессетс Капітал", який управляє активами президента. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції