Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
НАЗК просить суд розглянути сім справ чиновників, які приховали зміни у майновому стані

Серед них і ті, хто невчасно подав декларації.

Національне агентство з питань запобігання корупції направило до суду сім протоколів щодо чиновників, які не повідомили або несвоєчасно внесли зміни до декларацій після коштовних придбань або інших майнових змін або невчасно подали декларації.

Про це повідомляє прес-служба НАЗК.

За даними агентства, начальник Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у місті Києві Олексій Воробйов отримав у листопаді 2016 року винагороду у розмірі 108 тисяч 977,69 гривень, проте в декларації цього не вказав. Також про дохід у розмірі 149 тисяч гривень від продажу автівки Honda Accord 2008 ркоу випуску не повідомив прокурор Одеської місцевої прокуратури №3 Василь Ракін.

Прокурор прокуратури Київського району Одеси Лариса Марховська не внесла до декларації відомості про придбання у червні 2017 року вантажного автомобіля вартістю 119 тисяч 600 гривень. Вона також невчасно подала декларацію за 2016 рік. 

Несвоєчасно подали декларації й посадовець ДСП "Чорнобильська АЕС" Дмитро Гуляєв та нардеп Андрій Журжій від "Самопомочі". Гуляєв невчасно подав інформацію про доходи за 2016 та 2017 роки, а Журжій - за 2017.

Нагадаємо, раніше Національному агентству з питань запобігання корупції стало відомо про дзвінки суб'єктам декларування від імені працівників відомства. 

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції