Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
НАЗК вимагає від Омеляна провести розслідування щодо керівника одного з торговельних портів

Йдеться про порушення закону "Про запобігання корупції".

Національне агентство з питань запобігання корупції надіслало припис міністру інфраструктури Володимиру Омеляну про проведення службового розслідування щодо керівника Усть-Дунайського морського торговельного порту Володимира Швидченка.

Про це йдеться у повідомленні НАЗК.

"Національне агентство встановило, що Володимир Швидченко, перебуваючи на посадах директора, а потім в.о. директора держпідприємства, мав потенційний конфлікт інтересів, зумовлений особистою майновою зацікавленістю, при виконанні договорів про надання послуг з використання цим підприємством його власного автомобільного транспорту", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що конфлікт інтересів міг тривати протягом довгого часу, адже підприємство користувалося послугами автотранспорту Швидченка протягом трьох років. Утім, керівник порту не вказав про конфлікт Міністерству інфраструктури.

Тому НАЗК наполягає на проведенні службового розслідування через невиконання вимог закону "Про запобігання корупції", а також розглянути варіант притягнення винних до відповідальності.

Нагадаємо, НАЗК винесло припис меру Києва Віталію Кличку стосовно начальника метрополітену Віктора Брагінського. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції