НАЗК вимагає від Реви провести службові розслідування у Мінсоцполітики

Дата публікації
Перегляди
1773
Поділитись:
WhatsApp
Viber
НАЗК вимагає від Реви провести службові розслідування у Мінсоцполітики

Андрій Рева / Фото: УНІАН

Приписи НАЗК є обов'язковими для виконання.

Національне агентство з питань запобігання корупції винесло міністру соціальної політики Андрію Реві припис щодо проведення розслідування у відомстві.

Про це повідомили у прес-службі НАЗК.

"Згідно з приписом, Національне агентство вимагає провести службові розслідування з метою виявлення причин та умов, що сприяли вчиненню посадовими особами правопорушень, пов’язаних з корупцією, та вжити заходів у встановленому законом порядку. За результатами проведеної Національним агентством планової перевірки встановлені порушення щодо подання декларацій до Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, стосовно 16-ти працівників Мінсоцполітики", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що від міністра вимагають надати інформацію про виконання антикорупційної програми за четвертий квартал 2017 року і розпочати оцінку корупційних ризиків протягом 2018 року.

Приписи НАЗК є обов'язковими для виконання, а невиконання тягне за собою відповідальність згідно з Кодексом України про адміністративні правопорушення.

Нагадаємо, Національне агентство з питань запобігання корупції оприлюднило список партій з найбільшими внесками від фізичних та юридичних осіб для фінансування статутної діяльності у 2017 році. 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1773
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація