НАЗК внесло припис Насалику та очільнику Фонду держмайна Трубарову

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Агентство провело позапланові перевірки.

Національне агентство з питань запобігання корупції після позапланових перевірок на Державному підприємстві "Первомайськвугілля" та у Фонді державного майна України внесло приписи міністру енергетики та вугільної промисловості Ігорю Насалику та в.о. голови Фонду державного майна Віталію Трубарову.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби НАЗК.

Національне агентство встановило, що керівництво Державного підприємства "Первомайськвугілля" порушило вимоги закону "Про запобігання корупції", зокрема,  1 червня в структурі "Первомайськвугілля" була відсутня посада відповідального за реалізацію антикорупційної програми (Уповноваженого). НАЗК вимагає проведення службового розслідування з метою виявлення причин відсутності  Уповноваженого в структурі держпідприємства.

Також за результатами перевірки внесено припис Трубарову. Встановлено, що посадові особи Фонду не організували проведення спеціальної перевірки стосовно переможця конкурсу на посаду, яка передбачає зайняття відповідального або особливо відповідального становища.

Згідно з приписом НАЗК вимагає провести службове розслідування та вжити необхідних заходів.

Раніше агенство внесло припис очільнику Міністерства внутрішніх справ України Арсену Авакову. Також НАЗК направило до суду три протоколи щодо посадовців МВС.

Відео Активісти вимагають від голови НАЗК звіту про проведену перевірку діяльності Андрія Павелка

НАЗК – в книгу рекордів України. Активісти закликають авторів видання занести чиновників агентства в книгу за найтривалішу перевірку декларації. А саме, декларації народного депутата Андрія Павелка. Члени одразу кількох антикорупційних організацій провели мітинг під входом до НАЗК. Вимога проста – дорозслідувати справи про ймовірну корупцію та конфлікт інтересів у роботі голови федерації футболу України, а за сумісництвом народного депутата і голови бюджетного комітету ВР Андрія Павелка. 

Активісти вимагають від голови НАЗК звіту про проведену перевірку діяльності Андрія Павелка

Залиште свій коментар

Вибір редакції