Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
НАЗК внесло припис Труханову

Припис внесено через невиконання законних вимог Національного агентства.

Національне агентство з питань запобігання корупції внесло приписи про порушення вимог законодавства щодо врегулювання конфлікту інтересів та інших порушень Одеському міському голові Геннадію Труханову.

Про це йдеться на сайті НАЗК.

В агентстві повідомили, що припис внесли у зв’язку із ненаданням директором юридичного департаменту Одеської міської ради Інною Поповською на запит Національного агентства копій реєстраційних справ господарських товариств".

"Це є порушенням частини четвертої статті 12 Закону України «Про запобігання корупції», а саме невиконання законних вимог Національного агентства", - зазначили в НАЗК.

Окрім Труханова в агентстві повідомили про внесення припису за результатами позапланової перевірки секретарю Покровської сільської ради Бахмутського району Донецької області Марії Ладик.

Нагадаємо, 11 березня Спеціалізована антикорупційна прокуратура вручила підозру меру Одеси Геннадію Труханову в декларуванні недостовірної інформації. Мер Одеси не вніс до декларації відомості про майно та доходи, власником яких є його колишня дружина.

Загалом до декларації 2015 року мер Одеси не вніс статки на загальну суму 32,48 млн грн, до декларації 2016 року — на 18,81 млн грн.

ВідеоБез землі та нерухомості: НАЗК оприлюднило декларацію Анатолія Гриценка

Все задеклароване кандидатом у президенти нерухоме майно належить його дружині. Дві земельні ділянки в Обухівському районі загальною площею 8 тисяч кв.м., садовий будинок - 347 кв.м., п’ять квартир. У Гриценка на банківських рахунках лежать 135 тисяч доларів. Готівкою зберігає 36 тисяч доларів та 120 тисяч гривень. 

Без землі та нерухомості: НАЗК оприлюднило декларацію Анатолія Гриценка

Залиште свій коментар

Вибір редакції