Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
НАЗК внесло приписи керівникам Вищої ради правосуддя та ДФС у Києві

Співробітники Нацагентства викрили одеського суддю та київського податківця на недостовірному декларуванні майна.

Національне агентство з питань запобігання корупції внесло приписи голові Вищої ради правосуддя та начальнику Головного управління ДФС у Києві через порушення законодавства їхніми підлеглими.

Про це повідомили у прес-службі НАЗК.

"Національне агентство з питань запобігання корупції внесло приписи про порушення вимог законодавства щодо етичної поведінки, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, інших порушень закону Голові Вищої ради правосуддя та начальнику Головного управління ДФС у м. Києві", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, приписи було внесено щодо судді Приморського районного суду Одеси та заступника начальника Державної податкової інспекції у Подільському районі ГУ ДФС Києва після ухвалення відповідних рішень на засіданні НАЗК.

"За результатами перевірки декларацій за 2015 та 2016 роки, поданих суддею Приморського районного суду м. Одеси, встановлено відображення ним недостовірних відомостей, оскільки суддя не зазначив інформацію про 1/3 квартири загальною площею 37,0 кв.м та про отриманий дохід від її продажу у 2016 році, про 1/2 земельної ділянки загальною площею 0,0180 га та невірно вказав суму доходу у вигляді допомоги на дитину", - розповіли в Нацагентстві.

Своєю чергою, заступник начальника ДФС у Подільському районі, за даними НАЗК, під час подання декларації за 2016 рік не відобразила інформацію щодо машиномісця, яке належить їй на праві власності.

"Оскільки задекларовані відомості відрізняються від достовірних на суму меншу, ніж 100 прожиткових мінімумів для працездатних осіб, дії суб’єктів декларування не містять ознак правопорушень, передбачених частиною четвертою статті 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення та статтею 366-1 Кримінального кодексу України", - зауважили у Нацагентстві, додавши, що приписи було внесено з метою усунення порушень суб’єктами декларування законодавства та притягнення їх до дисциплінарної відповідальності.

Припис Національного агентства є обов’язковим до виконання.

Нагадаємо, раніше НАЗК викрило очільника "Укравтодору" на порушеннях під час призначення співробітників. Нацагентство внесло припис і вимагає провести службове розслідування щодо Новака.

Залиште свій коментар

Вибір редакції