НАЗК знайшло порушення у деклараціях Сироїд, Парцхаладзе та ще низки осіб

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Адмінпротоколи за результатами фінансового контролю передані до суду.

Національне агентство з питань запобігання корупції направило до суду 11 протоколів про адміністративні правопорушення.

Про це повідомили у прес-службі НАЗК.

Як зазначається, три адмінпротоколи були складені за результатами перевірки декларацій за 2015-2017 роки народного депутата України, заступника голови Верховної Ради України Оксани Сироїд.

"Зафіксовано невідповідність задекларованої вартості автомобіля суб’єкта декларування на дату набуття права. Придбання автомобіля здійснювалось на підставі біржового договору (угоди), згідно з яким вартість Suzuki Grand Vitara, який купила Оксана Сироїд у свого цивільного чоловіка, становила 10 гривень. Проте у деклараціях зазначена вартість автомобіля, за яку він був придбаний попереднім власником, а саме: 180 000 гривень. Зафіксовані правопорушення, пов’язані з корупцією, передбачені частиною другою статті 172-6 КУпАП", - йдеться у повідомленні.

Ще два протоколи склали стосовно заступника міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лева Парцхаладзе у зв’язку з несвоєчасним поданням повідомлень про суттєві зміни у майновому стані.

"За результатами здійснення контролю за своєчасністю подання декларацій суб’єктів декларування встановлено, що заступник міністра несвоєчасно подав повідомлення про суттєві зміни в майновому стані у зв’язку з отриманням доходу від відчуження Land Rover Range Rover 2010 року випуску, а також — з набуттям у власність Land Rover Range Rover 2013 року випуску", - пояснили у НАЗК.

Також про зміни в майновому стані не повідомила прокурор Київської місцевої прокуратури №8 Ольга Денисенко, яка придбала автомобіль Honda Accord 2011 року випуску вартістю 150 000 грн.

Окрім цього Національне агентство направило до суду п’ять адмінпротоколів за результатами здійснення контролю за своєчасністю подання декларацій.

"Несвоєчасно без поважних причин подали декларації депутати Київської обласної ради та Києво-Святошинської районної ради, старший офіцер Національної гвардії України, а також службовці Головного управління ДФС. Відповідальність за несвоєчасне подання декларації передбачена частиною першою статті 172-6 КУпАП", - додали в НАЗК.

Як зазначається, від січня до жовтня 2018 року Національне агентство направило до суду 300 адмінпротоколів щодо порушення вимог статті 172-6 КУпАП, з них 150 – за фактами несвоєчасного подання суб’єктами декларування е-декларацій, 135 – щодо неповідомлення або несвоєчасного повідомлення про суттєві зміни у майновому стані, 15 – за фактами декларування недостовірної інформації.

Нагадаємо, Національне агентство з питань запобігання корупції направило до суду протоколи про адміністративні порушення стосовно декларації голови Рівненської ОДА Олексія Муляренка та проректора Національного авіаційного університету Валерія Чепіженка.

Залиште свій коментар

Вибір редакції