НАЗК знайшло незадекларовані Новинським акції чотирьох компаній та кілька приміщень

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Вказані нардепом відомості у деклараціях відрізняються від достовірних на 8,6 млн гривень.

Національне агентство з питань запобігання корупції виявило декларування недостовірної інформації народним депутатом від "Опозиційного блоку" Вадимом Новинським.

Про це у середу, 10 жовтня, повідомляє прес-служба НАЗК.

Встановлено, що Новинський не зазначив у деклараціях за 2015 та 2016 роки інформацію про вартість належних йому акцій чотирьох компаній та частин двох приміщень, що перебувають у його користуванні.

НАЗК зазначає, що загалом вказані депутатом у кожній декларації відомості відрізняються від достовірних на суму понад 8,6 млн гривень. Відповідні обґрунтовані висновки направлені до Національного антикорупційного бюро.

Агентство також зазначає, що затвердження  обґрунтованого висновку та направлення його до спеціально уповноваженого суб’єкта у сфері протидії корупції не означає визнання особи винною у вчиненні правопорушення, а є підставою для здійснення досудового розслідування.

Нагадаємо, у липні Новинського занесли до бази "Миротворця". Його назвали "відповідальним за поширення кремлівської пропаганди у вигляді так званого "русского мира" від імені УПЦ (МП)".

ВідеоМільярдер Новинський розповів, як дарує машини священикам та співає пісні дружині

Він регулярно їздить в Росію, але провину за війну покладає на політиків обох країн. Любить українську горілку, але співає російських пісень. Називає себе патріотом і навіть вдягає вишиванку на свята. Але подарував йому її Олександр Янукович.

Мільярдер Новинський розповів, як дарує машини священикам та співає пісні дружині

Залиште свій коментар

Вибір редакції