Названі найбрудніші місця Києва

Восени в столиці спостерігався найвищий рівень забруднення повітря на Бессарабській площі та на проспекті Перемоги в районі метро “Святошин”.

Як пише газета “Хрещатик”, про це повідомила начальник відділу інформації Центральної геофізичної обсерваторії Міністерства з питань надзвичайних ситуацій України Ірина Колісник.

Фахівці ЦГО щомісяця відстежують і аналізують стан забруднення атмосферного повітря та води в столиці, і окрім цього, детально вивчають радіоактивну ситуацію. Зокрема, потрібну інформацію збирають і аналізують на 16 постах, а стан забруднення води в Дніпрі (Канівському водосховищі) — в трьох створах в районі столиці.

“Найвищий рівень забруднення в першому місяці осені спостерігався на Бессарабській площі та проспекті Перемоги в районі метро “Святошин”. Не найкраща ситуація в районі Оболонського проспекту та на вулиці Довженка”, - повідомила Колісник.

Вона додала, що “брудними” місцями визнано також бульвар Лесі Українки, вулиці Стражеска, Скляренка та Каунаську.

Колісник зазначила, що найбільшим джерелом викидів оксиду вуглецю і діоксиду азоту залишається автотранспорт.

Найчистішими територіями в столиці фахівці вважають Експоцентр, Гідропарк, вулицю Лазо та район Багринової гори.

Як свідчать фахівці, згідно з індексом забруднення атмосфери (ІЗА), в цілому загальний рівень забруднення у місті оцінюють як підвищений. Колісник запевнила, що в порівнянні з минулим роком рівень забруднення повітря знизився за рахунок зниження вмісту фенолу і діоксиду азоту, але водночас підвищився у повітрі вміст формальдегіду.

Щодо радіаційної ситуації на території Києва, то її визначали одночасно на чотирьох станціях спостережень. Отримані дані свідчать, що потужність гамма-випромінення у Києві протягом вересня 2008 року знаходилася в межах 12-16 мікрорентген на годину, при середньому значенні за місяць 14 мкР/год.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: