Названі найвпливовіші люди регіонів України

Леонід Черновецький, Костянтин Жеваго та Любомир Гузар стали лідерами рейтингу найбільш впливових людей в регіонах.

Найвпливовішими людьми в регіонах стали народний депутат від БЮТ Богдан Губський, голова КМДА Леонід Черновецький, "бютівець" Костянтин Жеваго та глава УГКЦ Любомир Гузар.

Такими є дані опитування тижневика "Коментарі" депутатів обласних порад, голів РДА, мерів обласних і районних центрів, керівників правоохоронних органів, бізнесменів відповідних регіонів України.

Першими номери в списках найвпливовіших людей регіонів України зайняли лише п'ять керівників обласних/міських державних адміністрацій – Олексій Гаркуша (Миколаївська ОДА), Арсен Аваков (Харківська ОДА), Олександр Черевко (Черкаська ОДА), Леонід Черновецький (КМДА) і Сергій Куніцин (Севастопольська МДА).

У 14 областях списки найвпливовіших очолили політики і бізнесмени національного рівня. У трьох областях найвпливовішими визнані мери обласних центрів. Це Євгеній Карташов (Запорізька область), Едуард Гурвіц (Одеська область) і Микола Федорук (Чернівецька область). У двох регіонах – на Чернігівщині і Херсоні – найвпливовішими людьми названі голови обласних рад.

Кримський рейтинг очолив депутат кримського парламенту і президент Федерації боксу АРК Олександр Мельник. На Львівщині перше місце віддали главі українських греко-католиків Любомиру Гузару, а на Тернопільщині – віце-губернаторові Андрію Фліссаку, високе місце якого пояснюють зв'язками з Віктором Ющенком (обоє практично в один час вчилися в Тернопільському наргоспі, а під час прем'єрствування Ющенка Фліссак був заступником глави облдержадміністрації з економічних питань).

Що ж до партійної приналежності лідерів регіональних рейтингів впливовості, то серед них 7 "нашоукраїнців", 5 "бютівців", 4 "регіонали", по одному представникові Народної партії і "Єдиного центру".

Олігархи очолили рейтинги в трьох регіонах. Рінат Ахметов, як і слід було чекати, став беззаперечним лідером на Донбасі. В той же час Ігор Коломойський очолив списки найвпливовіших людей на в Дніпопетровській та Івано-Франківській області.

На Кіровоградщині першо-друге місця розділили Олександр Третьяков і Ігор Шаров. А на Полтаві перемогу святкував Костянтин Жеваго.

Опитування проводилося серед 8000 респондентів, серед яких були всі депутати обласних порад, міських порад обласних центрів, керівники міст, областей, найвідоміші люди на місцях.

Читайте також:

Нью-Йорк визнано найкращим містом для холостяків

Рейтинг найбагатших знаменитостей Росії

Рейтинг найбільш надійних автомобілів очолила Honda

Десятка найлегендарніших блондинок планети

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: