Названо дату, коли в Ізраїль пускатимуть без віз

Угода між Україною та Ізраїлем про безвізовий режим стосується короткострокових поїздок громадян обох країн, тобто до 90 днів.

Угода про безвізовий режим між Україною та Ізраїлем набере чинності 9 лютого 2011 року. Про це 23 листопада повідомив прес-секретар МЗС Олександр Дікусаров.

"9 лютого 2011 набуде чинності угода між Кабінетом міністрів України та урядом Ізраїлю про відмову від візових вимог для осіб, які користуються паспортами громадянина або службовими паспортами України та Ізраїлю", - розповів Дікусаров.

Ця угода стосується короткострокових поїздок громадян обох країн, тобто до 90 днів, нагадав Дікусаров. Введення безвізового режиму для короткострокових поїздок громадян України та Ізраїлю буде сприяти розвитку співпраці в різних сферах між двома країнами, сподіваються у Міністерстві закордонних справ.

Нагадаємо, набуття чинності угоди про безвізовий режим між країнами розтяглося на багато місяців. 21 липня Україна й Ізраїль уклали міжурядову угоду про відмову від візових вимог для осіб, що користуються паспортами громадянина або службових паспортів України й Ізраїлю.

Читайте також:

Європа зарахувала візит Януковича до другорядних

В Україну приїжджає президент Ізраїлю

Московський патріархат звинуватив українців у Голокості

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: