Названо причини високої смертності людей на Чернігівщині

За даними Держкомстату, найвищий рівень смертності по Україні зафіксовано на Чернігівщині. В області основними причинами смертності називають побутовий травматизм.

На Чернігівщині - найвищий рівень смертності людей в Україні.

Упродовж І півріччя 2010 року в Чернігівській області 629 осіб загинули від отриманих травм, з них – 99,5% від побутових. Про це повідомили в Головному управлінні статистики у Чернігівській області.

Найбільше смертей трапилося в результаті навмисних самоушкоджень. Від цієї причини загинули 174 особи (27,8% загальної кількості загиблих у побуті), що на 10,3% менше, ніж рік тому.

Друге місце посідають випадкові отруєння алкоголем (116 осіб, або 18,5%), кількість яких, порівняно із січнем-червнем 2009 року, зменшилася на 35,2%.

На третьому місці – нещасні випадки, пов'язані з транспортом, від яких загинули на чверть менше людей, ніж рік тому, – 56 осіб (8,9%) проти 74 (9,1%). Близько третини загиблих (17 осіб) – пішоходи.

Наступні – нещасні випадки, спричинені дією диму, вогню та полум'я (50 осіб, або 8,0%). Проти січня–червня минулого року кількість загиблих від цих нещасних випадків зменшилася на 20,6%.

Значна кількість людей загинула в результаті випадкових утоплень – 47 осіб (7,5%) проти 59 (7,3%) у січні–червні минулого року. Напади з метою вбивства чи нанесення ушкодження стали причиною загибелі 42 осіб (6,7%), що на чверть менше, ніж рік тому.

У той же час збільшилася кількість загиблих від випадків ушкодження з невизначеним наміром (47 осіб проти 44 минулого року.

Нагадаємо, упродовж січня-квітня 2010 р. чисельність населення в Україні зменшилася на 74,6 тис. осіб.

Читайте також:

За 20 років українців поменшає на 9 мільйонів

За роки незалежності в Україні зникли 500 населених пунктів

У конкурентному рейтингу Україна опинилася на рівні Африки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: