Названо причину аварії автобуса в Єгипті, в якій загинули українці

Серед причин аварії називають перевищення дозволеної швидкості, відсутність запасного водія, а також перевантаженість автобуса. Наразі водія автобуса взято під варту.

Порушення швидкісного режиму водієм туристичного автобуса і перевищення допустимої кількості пасажирів стали причинами ДТП, яке забрало життя дев'яти іноземних туристів, у тому числі двох українців, на трасі Каїр-Хургада в Єгипті.

Про це повідомив губернатор єгипетській провінції з посиланням на результати попереднього розслідування.

"Слідство виявило низку грубих порушень, у тому числі перевищення дозволеної швидкості водієм автобуса, відсутність запасного водія, а також перевантаженість автобуса", - сказав він.

Він уточнив, що туркомпанії, які займалися формуванням групи туристів для даної екскурсії, "погналися за швидкою наживою" і перевищили допустимий для автобуса цієї категорії кількість пасажирів.

Наразі водія туристичного автобуса, що розбився напередодні в Єгипті, взято під варту.

Біля лікарняної палати 39-річного Алі Юсеф Мустафа виставлено охорону. Прокуратура має намір допитати його, щойно це дозволить зробити стан здоров'я.

Прокуратура Єгипту також створила спеціальну комісію для з'ясування причин автокатастрофи. Фахівці вже оглянули наслідки аварії і допитали потерпілих.

За даними міністерства туризму Єгипту, автобус належав компанії "Південний Синай", а організатором екскурсії була "Нью-Сіті" - одна з невеликих компаній, яка пропонує придбати тури просто на вулиці, дешевше, ніж у більших конкурентів.

Нагадаємо, близько 50 іноземних туристів, які поверталися до Хургади з екскурсії в Каїрі, потрапили у страшну аварію. Загинуло до дев'яти осіб, зокрема двоє українців і четверо росіян. Кілька тіл поки не опізнано.

Ще 36 осіб, серед яких щонайменше двоє громадян України, лежать у лікарнях Хургади та Каїра з травмами.

Читайте також:

У ДТП в Єгипті загинули двоє українців

У Єгипті в ДТП загинула українка, ще шість потрапили у лікарню

 В Єгипті автомобіль врізався у натовп людей - 11 жертв

ВідеоКраїною без правил називають Єгипет

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: